Yedekmatik.com;

2020 Yılı, Ocak Ay'ı itibari ile otomotiv satış sonrası destek hizmetleri sektöründe yer edinmiş olup otomobil kullanıcılarına "Yeni Nesil Ticaret" olarak ifade edilen ve alışveriş alışkanlıklarının da güncel teknoloji dahilinde değişmesi neticesinde internetten yedek parça tedarik hizmetlerimizi yedekmatik.com sunmaya başlamıştır.


Oto Yedek Parça tedarik hizmetleri kapsamımız dahilinde 90 Marka Otomobil üreticisine ait otomobil modelleri için yedek parça tedarik hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Ankara merkezli depomuz ve yurt içi yedek parça tedarikçi ağımızdan almış olduğumuz tedarik gücümüz ile siz değerli otomobil kullanıcıları ve sektörde faaliyet göstermekte olan oto tamir atölyelerine yedek parça tedarik hizmetleri sağlamaktayız.


Vizyonumuz;

Yurt genelinde tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakınen takip ederek tedarik ağını ve ürün stok gamını artırarak diğer yedek parça tedarikçileri tarafından örnek alınan ve iş ortaklığı sürdürülebilen ve aynı zaman da yedek parça ürün tedarik yelpazesini genişleterek sektörde örnek bir hizmet sağlayıcı olarak yer almaktır.


Misyonumuz;

Otomobil sahiplerine arıza durumlarının giderilmesi yönünde ihtiyaç duyulan oto yedek parçalarını en hızlı, güvenilir aynı zamanda en uygun fiyat ile tedarik edebilmek ve kesintisiz satış süreci sonrası destek iletişimi sağlayabilmek.


Kalite Hedeflerimiz;

1- Otomobil yedek parça üretici ağına yönelik tüm üreticiler ile iş birliğine girebilmek.

2- Otomobil yedek parça perakende satış odaklı çalışan işletmeler ile çözüm ortaklığı sağlamak ve ürün yelpazesini genişletmek ve yurt geneli yedek parça tedarik ağı oluşturmak.

3- Sürekli güncel stok kabiliyeti sağlamak.

4- En uygun fiyatlı yedek parçalar arasında seçim imkanı oluşturmak.

5- Güvenli ve hızlı kargo teslimatı gerçekleştirmek.


Değerlerimiz;

1- Güvenilir e-ticaret ortamı ve müşteri memnuniyeti.

2- Hakkaniyetli bir yedek parça tedarik hizmeti.

3- Yeniliklere daima açık olmak.

4- Sektörel etik kurallara bağlılık.

5- Tüketici, üretici ve çalışan haklarına saygılı.

6- Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı.

7- Verimli, etkin, tam zamanında ve sürekli yedek parça tedarik hizmeti sunumu.