SUBARU YEDEK PARÇA

SUBARU YEDEK PARÇA

Subary yedek parça siparişleriniz için aynı gün uygun fiyatlı kargo teslimi gerçekleştirmekteyiz. Subaru Yedek Parça siparişlerinizi kapıda ödeme, havale, eft veya kredi kartı seçenekleri ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Subaru, Subaru Corporation'ın (eski adıyla Fuji Heavy Industries) otomobil üretim bölümüdür. 2012 yılında dünya çapında üretime göre yirmi ikinci en büyük otomobil üreticisi. 

Subaru arabaları 1500 cc'nin üzerindeki çoğu araçta boksör motor düzenini kullanmalarıyla bilinir. Simetrik Dört Tekerlekten çekişli tren düzeni 1972'de piyasaya sürüldü. Düz / boxer motor ve dört tekerlekten çekiş, 1996 yılına kadar çoğu uluslararası pazarda orta büyüklükte ve daha küçük otomobiller için standart ekipman haline geldi ve şimdi çoğu Kuzey Amerika'da standart araç Subaru araçlar. Yalnız istisna, boksör motorunu kullanan ancak bunun yerine arkadan çekişli bir yapı kullanan Toyota ile bir ortaklık aracılığıyla 2012'de tanıtılan BRZ'dir. Subaru ayrıca, binek araçlarının Impreza WRX, Legacy ve Outback XT, Ascent ve daha önce Legacy GT ve Forester XT gibi turboşarjlı versiyonlarını sunuyor.


Batı pazarlarında, Subaru markası geleneksel olarak özel bir alıcı çekirdeği arasında popüler olmuştur. Pazarlama, şirketin imza sürüş treni motorunu, dört teker / kaba yol yeteneklerini veya uygun fiyatlı spor otomobil pazarlarını isteyenlere odaklanan belirli nişlere yöneliktir. 


Subaru, Pleiades yıldız kümesi M45'in ya da geleneğin görünmediği - dolayısıyla Subaru logosunda sadece altı yıldızın olduğu “Yedi Kızkardeş” in Japonca adıdır ve bu da logoya ilham verir ve birleşen şirketlere hitap eder.