LANDROVER YEDEK PARÇA

LANDROVER YEDEK PARÇA

Landrover yedek parça siparişleriniz için aynı gün uygun fiyatlı kargo teslimi gerçekleştirmekteyiz. Land Rover Yedek Parça siparişlerinizi kapıda ödeme, havale, eft veya kredi kartı seçenekleri ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Land Rover, sadece premium ve lüks spor amaçlı araçlar sunan dört tekerlekli sürüş arabalarının İngiliz markasıdır. 2008 yılından bu yana Hindistan'ın Tata Motors'a ait olan çok uluslu otomobil üreticisi Jaguar Land Rover'ın (JLR) sahibi olduğu JLR, şu anda Brezilya, Çin, Hindistan, Slovakya ve Birleşik Krallık'ta Land Rovers üretiyor.


Land Rover adı ilk olarak Rover Company tarafından 1948'de piyasaya sürülen, şimdi Land Rover Serisi olarak bilinen, dört tekerlekli bir sürüş, off-road modeli için kullanıldı - bugün İngiliz simgesi olarak kabul ediliyor. 1951 yılında Kral George VI tarafından bir Kraliyet Emri, ve elli yıl sonra, 2001 yılında uluslararası ticarete olağanüstü katkılarından dolayı Kraliçe İşletme Ödülü aldı.


Zamanla, Land Rover sürekli büyüyen bir dört tekerlekten çekiş, off-road yetenekli modelleri kapsayan kendi markasına (ve bir süre de bir şirkete) dönüştü. Çok daha lüks 1970 Range Rover ve daha sonra orta sınıf Discovery ve giriş seviyesi Freelander serisinin (1989 ve 1997'de) ve 1990 Land Rover Defender yenilemesinin ardından, marque bugün iki Discovery modeli içeriyor Range Rover'ın dört farklı modeli ve üç yıllık bir aradan sonra, 2020 model yılı için ikinci bir nesil, daha önce olduğu gibi kısa veya uzun dingil mesafesi ile üretime geçti.