ISUZU YEDEK PARÇA

ISUZU YEDEK PARÇA

Isuzu yedek parça siparişleriniz için aynı gün uygun fiyatlı kargo teslimi gerçekleştirmekteyiz.Isuzu Oto Yedek Parça siparişlerinizi kapıda ödeme, havale, eft veya kredi kartı seçenekleri ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Isuzu Motors Ltd. Isuzu Tokyo merkezli bir Japon ticari araç ve dizel motor üretim şirketidir . Ana faaliyet konusu Isuzu ticari araçlarının ve dizel motorların üretimi, pazarlaması ve satışıdır.


Ayrıca Anadolu Isuzu (Anadolu Grubu ile bir Türk ortak girişimi), Sollers-Isuzu (Sollers JSC ile bir Rus ortak girişimi), SML Isuzu (eski adıyla Swaraj Mazda olarak bilinen bir Hint girişimi), Jiangxi Isuzu Motors da dahil olmak üzere bir dizi yan kuruluşu bulunmaktadır. (Jiangling Motors Company Group ile Çin ortak girişimi), Isuzu Astra Motor Indonesia, Isuzu Malaysia (Isuzu HICOM), Isuzu İngiltere, Isuzu Güney Afrika, Isuzu Filipinler, Tayvan Isuzu Motors, Isuzu Vietnam, Isuzu Motors India ve BYD Isuzu.


Isuzu'nun Fujisawa'da, Tochigi ve Hokkaido eyaletlerinde montaj ve üretim tesisleri bulunuyor. Isuzu markalı araçlar dünya çapında çoğu ticari pazarda satılmaktadır. Isuzu'nun ana pazar odak noktası ticari dizel motorlu kamyon, otobüs ve inşaat, Japon rakipleri Yanmar ise ticari seviye elektrik santralleri ve jeneratörler.


2009'a gelindiğinde Isuzu, dünyanın dört bir yanındaki araçlarda bulunan 21 milyondan fazla dizel motor üretti. [3] Isuzu dizel motorları General Motors da dahil olmak üzere onlarca araç üreticisi tarafından kullanılıyor.


Isuzu adı İngilizceye "elli çan" olarak tercüme edilir.