FIAT YEDEK PARÇA

FIAT YEDEK PARÇA

Fiat yedek parça siparişleriniz için aynı gün uygun fiyatlı kargo teslimi gerçekleştirmekteyiz. Fiat Oto Yedek Parça siparişlerinizi kapıda ödeme, havale, eft veya kredi kartı seçenekleri ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Fiat Automobiles S.p.A. İtalyan otomobil üreticisi, FCA İtalya SpA'nın bir yir bir yir dosyalar, Fiat Chrysler Otomobiller (daha ve Fiat SpA) nın bir parçası. Fiat Otomobilleri, Ocak 2007 'Fiat' ilk Fiat otomobili 'Fiat' otomobil işini yeniden organize etmek ve Fiat 4 HP'nin üretildiği tarihini 1899 içindir kadar izledi.


Fiat Automobiles, İtalya'nın ve büyük otomobil kullanabilirsinizisidir. Ford'un sonra motorları ve büyük otomobil üreticisi ve dünyada üçüncüd yüdündı sürdü. [3] 2013 yılında Fiat S.p.A. şu anda kullanılır ve büyük ikinci otomobil üreticisi ve dünyada yedinci sırada yer alırken, şu anda FCA dünyanın ve büyük sekizinci otomobil üreticisi oldu.


1970 yılında Fiat Otomobil, o ülkede üretimi ve yüksek 1.4 milyon otomobil ulaştığında İtalya'da 100.000'inci fazla fiyata sağladı. [4] 2002 yılında İtalya'daki altı tesise 1 milyondan fazla araç üretti ve ülke ülkesinde gelirte üçte birinden oluşur oluşturdu. Fiat ayrıca demiryolu motorları, askeri araçlar, tarım traktörleri, uçaklar ve Fiat - Revelli Modello 1914 gibi silahlar da üretti.


Fiat marka arabalar dünyanın çeşitli yerlerinde üretilmektedir. Fiat markasının pazar lideri olduğu Brezilya'dır. Grubun Arjantin, Polonya FABRİKALARI uzun bir lisanslama tarihi Geçmişi Var ziyaretinde (İtalya ilk Diğer pazarlara IHRACAT Için işletilen fabrikalarda üretildiği ziyaretinde, markalı araçların FCA ABD'ye ait Fiat Amerika Birleşik devletleri, brezilya ve) Meksika'da ettik. diğer ülkelerdeki ürünler.