BMW YEDEK PARÇA

BMW YEDEK PARÇA

Bmw yedek parça siparişleriniz için aynı gün uygun fiyatlı kargo teslimi gerçekleştirmekteyiz. Bmw Oto Yedek Parça siparişlerinizi kapıda ödeme, havale, eft veya kredi kartı seçenekleri ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bayerische Motoren Werke AG, genellikle BMW olarak adlandırılır (Almanca telaffuz: [ˈbeːˈʔɛmˈveː] (Bu ses listesi hakkında)), otomobil ve motosiklet üreten Alman çok uluslu bir şirkettir. Şirket, 1916'da 1917'den 1918'e ve yine 1933'ten 1945'e kadar ürettiği uçak motorları üreticisi olarak kuruldu.


Otomobiller BMW, Mini ve Rolls-Royce markası altında ve motosikletler BMW Motorrad markası altında pazarlanmaktadır. 2015 yılında BMW, 2.279.503 adet araç üreterek dünyanın en büyük on ikinci motorlu taşıt üreticisiydi. [2]


Merkezi Münih'te bulunan BMW, Almanya, Brezilya, Çin, Hindistan, Güney Afrika, İngiltere, ABD ve Meksika'da motorlu taşıtlar üretiyor. BMW, özellikle turne arabaları, Formula 1, spor arabaları ve Isle of Man TT'de önemli motor sporları geçmişine sahiptir.