RENAULT Megane 5 Kapı Yedek Parça

Kuşaklar: 13
İlk üretim yılı: 1996
Motorlar: Benzinli, Dizel
Vücut stili: Hatchback


2017 RENAULT MEGANE 5 KAPI YEDEK PARÇA

 

Vücut stili: Hatchback
Segment: Kompakt

Tamamen yeni bir 5 kapılı Renault Megane, 2017 yılında sıcak kapakların üçüncü neslini temsil ediyor.

All-New Renault Megane RS, ralli sürüşünden esinlenerek dört adet hidrolik sıkıştırma çarpması duruşuyla farklılaşıyor. Bu konfigürasyon, aracın Kupa versiyonunu, her türlü yol üzerinde optimal kullanım verimliliği ve ayrıca Sport versiyonunda otomobil sınıfında benzeri görülmemiş bir konfor seviyesi sağlar. Daha keskin bir hassasiyet için tamamen yeniden tasarlanmış bağımsız direksiyon ekseni ön süspansiyonu ile birlikte, Kup versiyonunun yeni Torsen sınırlı kayma diferansiyeli çekiş ve viraj hızlarını artırır. İlk kez, All-New Megane RS, iki vitesli şanzıman seçeneği ile belirlenebilir: altı ileri manuel şanzıman veya direksiyon simidine monteli vites değiştirme dişlisi değişikliklerine sahip altı vitesli EDC çift kavramalı şanzıman.

BENZİNLİ MOTORLAR:
RENAULT Megane RS 5 Kapılar 1.8 6MT (280 Beygir)


RENAULT MEGANE 5 KAPI 2015 – HALEN DEVAM EDEN ÜRETİM YEDEK PARÇA

Renault, bir önceki nesle göre daha uzun, daha alçak ve daha iyi görünen 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yepyeni bir Megane kompakt hatchback’i piyasaya sürdü. Renault’nun Ortak Modül Ailesi (CMF) platformu üzerine inşa edilen 2016 Renault Megane hatchback, her zamankinden daha şık ve zarif görünüyor. Akışkan şekilleri, geniş ekili bir duruşun yanı sıra daha üst düzey bir his yaratmak için sert açılarla birleşir. Yeni renk seçenekleri, jantlar ve diğer dış iyileştirmeler de listede yer alıyor. İç mekanın bir kokpit stili benimsenir, özelliklerin çoğu bir sürücü L-şeklinde sürücü etrafında kümelenir.

Özellikler listesi daha iyi uyum ve bitiş, yeni malzemeler, renkler, yumuşak dokunmatik paneller, üst modellerde Nappa deri süslemeler, tam renkli baş üstü ekran, 7 inç renkli TFT cihaz ekranı ve 8.8 inç R-Link 2 dokunmatik bilgi eğlence sistemi, dikiz kamera, park yardımı ve daha fazlası. Mekanik olarak, otomobilin duruşu daha geniş, daha düşük ve dingil mesafesini genişletti. Sürücüler ayrıca, çift pedallı otomatik şanzımandaki vites değiştirme hızlarının yanı sıra, gaz pedalını ve motor tepkisini değiştirerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için 5 sürüş modu arasından seçim yapabilirler.

BENZİNLİ MOTORLAR:
RENAULT Megane 5 Kapılar 1.2 TCe 6MT (100 Beygir)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.2 TCe 6MT (130 Beygir Gücü)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.2 TCe 7AT (130 Beygir Gücü)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.6 SCe 5MT (115 Beygir Gücü)

DİZEL MOTORLAR:
RENAULT Megane 5 Kapılar 1.5 dCi 6AT (110 Beygir Gücü)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.5 dCi 6MT (110 Beygir Gücü)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.5 dCi 6MT (90 Beygir)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.6 dCi 6AT (165 Beygir Gücü)

RENAULT Megane 5 Kapılar 1.6 dCi 6MT (130 Beygir Gücü)


RENAULT 5 KAPI MEGANE YEDEK PARÇA SIKINTISI VAR MI?

Bilindiği üzere renault markası Türkiye’de ithalatı en çok gerçekleşen otomotiv üretici markaları arasında yer almaktadır. Renault megane 4 kapı veya 5 kapı olarak tabir edilen arabanız için yedek parça sıkıntısı hiç bir zaman yaşamazsınız. Renault megane 4 kapı yedek parça sipariş ve tedarik işlemleri için yedekmatik ekibi ile iletişim kurunuz.

0555 104 65 17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir